Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини: понад 7 тисяч тварин захищено від сказу

У центрі уваги Миколаївської області – боротьба з небезпечним захворюванням на сказ, що залишає великий відбиток на здоров’ї тварин та загрожує їхньому власникам. Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини відзначає успішний тиждень інтенсивної роботи, спрямованої на запобігання поширенню цієї хвороби.

Протягом минулого тижня було проведено масштабну кампанію з щеплення собак та котів від сказу. Лікарі вакцинували 4331 собаку та 2946 котів, забезпечуючи їм надійний захист від цієї небезпечної інфекції. Крім того, жителям області були роздані спеціальні листівки, на яких була розміщена важлива інформація про симптоми захворювання та необхідність своєчасного щеплення своїх домашніх улюбленців.

Команда спеціалістів лікарні продовжує свою місію у боротьбі зі сказом та іншими захворюваннями, пропагуючи серед мешканців області свідоме ставлення до відповідальності за домашніх улюбленців.

Заплановані наступні заходи включають регулярні візити в сільські райони області для максимального охоплення всіх тварин вакцинацією, що є стратегічним кроком у забезпеченні безпеки місцевих громад.

Миколаївська обласна державна лікарня ветеринарної медицини відкрита для усіх питань щодо здоров’я тварин та завжди готова надати необхідну підтримку у важливій справі захисту від заразних хвороб.