Заходи боротьби з амброзією полинолистою Ambrosia artemisiifolia

14.06.2018 року  відбулось чергове засідання Робочої групи із сприяння  організації карантинних заходів на території Миколаївської області ( далі – Робоча група). Серед розглянутих проблемних питань – проведення заходів по ліквідації Ambrosiaartemisiifoliaсистемою косіння; складання власниками територій графіків покосів та проведення косіння з дотримання строків, встановлених у графіках. 1 З метою залучення до організації проведення заходів боротьби широких верст населення, на засідання були запрошені представники бізнесу та громадських організацій.

1

У свою чергу з боку представників бізнесу було отримано пропозицію щодо збільшення відповідальності власників територій, засмічених Ambrosiaartemisiifolia. А представник громадської організації «Алергія Стоп», у свою чергу, надав конструктивну пропозицію, щодо проведення такого контролю за допомогою фото- та відео фіксації фактів порушення.

2

Також Робочою групою було вирішено розпочати місячник боротьби з Ambrosiaartemisiifoliaу вегетаційному сезоні 2018 року з 20.06.2018 року по 20.07.2018 і започаткувати у підвідомчих організаціях санітарні дні один раз на тиждень.

Окремо управління фітосанітарної безпеки повідомляє, що за системою раннього попередження про виявлення карантинних організмів, на території Миколаївської області відкрито з 01.06.2018 року «гаряча лінія» за телефоном :

                       (0512) 58-25-63!!!

                         Не будьте байдужими!!