Підвищення стандартів безпеки в освітніх закладах Врадіївської громади: підсумки наради

З метою створення безпечних умов перебування, навчання та виховання дітей при організації освітнього процесу безпосередньо в закладах освіти, фахівцями Первомайського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби 19 червня 2024 року проведено нараду з керівниками та медичними працівниками закладів освіти Врадіївської сільської ради в онлайн форматі.

Під час наради були обговорені актуальні питання щодо створення безпечних умов перебування дітей в закладах освіти:

  • Приведення закладів у належний санітарно-технічний стан відповідно до вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ №2205 від 25.09.2020 р., та Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ №234 від 24.03.2016 р.
  • Організація якісного та безпечного харчування у відповідності до вимог Постанови КМУ від 24 березня 2021 р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
  • Організація медичного обслуговування в освітніх закладах.
  • Забезпечення питною водою гарантованої якості відповідно до ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Також під час наради були обговорені питання дотримання санітарного законодавства для запобігання поширення харчових отруєнь та інфекційних захворювань, а також забезпечення дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів під час підготовки та організації освітнього процесу.