Йогурт «Фанні» з наповнювачем «Полуниця» 1,5% НЕ ВІДПОВІДАЄ НОРМАМ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Державними інспекторами Березанського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні позапланового інспектування потужності  ФОП Литвинов А.О. ПДЗОВ «Салют», відібрано зразки йогурту  «Фанні» з наповнювачем «Полуниця» 1,5%, дата виробництва 20.06.2019, номер партії №42, термін придатності до 30.07.2019р.,  виробник ТОВ «Молочний Дім», 51400 Україна, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Харківська, 1-в.

За результатами лабораторних досліджень, проведених Випробувальною лабораторією Миколаївської регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено, в йогурту  «Фанні» з наповнювачем «Полуниця» 1,5%, виробника ТОВ «Молочний Дім»  за мікробіологічними  показниками  (кількість пліснявих грибів, КУО в 1см3) не відповідає  ДСТУ 4343:2004  та за органолептичними показниками (запах ) не відповідає ДСТУ 4343:2004.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування та заклади громадського харчування, на неприпустимість реалізації вищезазначеного йогурту.  В іншому випадку такі суб’єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованого йогурту.