ЯК ПРАЦЮЮТЬ ДИТЯЧІ САДОЧКИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області прийнято участь в комісійних перевірках, організованих Управлінням освіти Миколаївської міської ради.

Комісійні перевірки проводилися в  дитячих навчальних закладів м. Миколаєва  по питанням дотримання карантинних обмежень та виконання вимог Постанови Головного Державного санітарного лікаря України «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням    коронавірусної хвороби (COVID-19) »   від  21.05.2020 № 25 під час виховання перебування дітей в закладах.

Перевіркою охоплено 8 закладів в Корабельному та Заводському, Інгульському районах міста.

Рекомендації Головного Державного санітарного лікаря України виконуються. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми. Проводяться додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання.

Надається пріоритет активностям, що проводяться на відкритому повітрі.Переформатоване розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання.