Взаємодія управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області з депутатськім корпусом Миколаївської обласної ради

15 травня 2024 року відбулася зустріч представників управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області з депутатом Миколаївської обласної ради Оленою Герасимчук, яка звернулась щодо захисту прав мешканців одного з будинків м. Миколаєва. Питання торкалося  житлово-комунальної сфери.

Розглядали актуальні питання сьогодення щодо прав споживача при отриманні послуг теплопостачання, зокрема нарахування за тепло за місця загального користування.

Під час зустрічі, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  проінформовали про норми діючого законодавства, зокрема: Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженні наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 № 315.