Виявлено незареєстрований ветеринарний препарат

За інформацією на фармацевтичний ринок України потрапив незареєстрований ветеринарний препарат «Доксициклін 50% WSP», за реєстраційним посвідченням № АА-01656-01-10 від 26.10.2015, термін дії якого  закінчився. Ветеринарний препарат надійшов з Франції (DOPHARMA FRANCE S.A.S, 23, Rue du Prieure, ST.HERBLON 44150, Vair-sur-Loire), виробництва Нідерланди (Дофарма Б.В., Залмвег 24, 4941 ВХ Раамсдонксвер), загальною вагою 702,70 кг, отримувач ТОВ «Триплекс», місце призначення вантажу м. Хмельницький (ТОВ «Триплекс»).

Відповідно до вимог Закону України «Про ветеринарну медицину», з урахуванням положень ст. 72 даного Закону, забороняється ввезення на територію України незареєстрованих ветеринарних препаратів.

Зазначаємо, відповідно до вимог частини другої статті 67 Закону України “Про ветеринарну медицину” забороняється обіг ветеринарних препаратів, не зареєстрованих в Україні.

Ветеринарні препарати, які перебувають в обігу, мають супроводжуватися повними, чіткими та зрозумілими інструкціями для споживачів з маркуванням українською мовою. Ветеринарні препарати повинні також мати реєстраційний номер, нанесений фарбою, що не стирається, або іншим чином позначений на упаковці (частина третя статті 67 Закону).

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області застерігає власників тварин від придбання незареєстрованих ветеринарних препаратів, так як вони можуть нашкодити Вашим тваринам.