Виявлено невідповідність масла солодковершкового селянського – виробника “Новокаховський завод плавлених сирів”

Державними інспекторами Єланецького міжрайонного управління Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області при проведенні планового інспектування потужності з роздрібної торгівлі харчовими продуктами, відібрано зразки масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, дата виробництва 18.03.2019р., номер партії відповідає даті виробництва, виробник Новокаховський завод плавлених сирів”  вул. Промислова, 2  м. Таврійськ Херсонської області. За результатами лабораторних досліджень, проведених ДП «Миколаївський центр захисту споживачів» встановлено, в маслі солодковершковому селянському – виробника “Новокаховський завод плавлених сирів” 24,0% масової частки немолочного жиру в жировій фазі.

По вищезазначеному факту Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області направлено лист на адресу ТОВ “Новокаховський завод плавлених сирів” щодо необхідності проведення процедур відкликання масла та вжиття заходів для усунення встановлених лабораторними дослідженнями невідповідностей згідно вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Також, направлено відповідний лист до  Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, щодо здійснення державного контролю на потужності, а також здійснення відповідних проваджень у справі про порушення законодавства про харчові продукти.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертає увагу суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, на неприпустимість реалізації вищезазначеного масла. В іншому випадку такі суб’єкти господарювання автоматично стають співучасниками в поширенні фальсифікованого масла.