ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ТА ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВЕСЕЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

26 листопада 2019 у Веселинівській районній державній адміністрації, у великому залі проведено навчання щодо здійснення заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та запровадження системи НАССР, яке проводилось  для представників сільських рад, директорів загально освітних закладів та дитячих навчальних закладів за участі директора районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, культури, молоді та спорту Овчар В.І. Навчання проводили представники Вознесенського  міжрайонного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області у Веселинівському районні заступником начальника управління Назаровим С.С.

Розглядалися вимоги  щодо забезпечення  якісного і безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, рекомендації про включення вимог законодавства про харчові продукти до тендерної документації під час проведення відкритих торгів щодо харчування у закладах і установах освіти. Розробка і впровадження НАССР.

Директорами загально освітних закладів та дитячих навчальних закладів піднімалися питання до кого звертатися за допомогою щодо розробки документації  та зверталась увага на те, що більшість закладів не відповідають вимогам впровадженню системи НАССР.

Висловлені учасниками  побажання, будуть вживатися заходи по наданню практичної допомоги у формі навчань, консультацій, практичної допомоги в розробці системи НАССР.