ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР В ЗАГАЛЬНЬООСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ТА ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ

22 жовтня 2019 року в Снігурівській райдержадміністрації проводилась нарада з питань впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР за участю виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Верловицьким С.В. та представників Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Снігурівської  райдержадміністрацій, відділу освіти РДА, об’єднаних територіальних громад та сільських рад Снігурівського району, центральної районної лікарні, територіального центру соціального обслуговування.

Під час наради проводилось обговорення теми щодо забезпечення  якісного і безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та вжиття заходів щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР – система аналізу небезпечних факторів та контроль у критичних точках.

Враховуючи вимоги законодавства, виклики сьогодення, щодо безпеки харчових продуктів, Миколаївська обласна адміністрація доручила відповідальним органам вжити заходів по впровадженню системи НАССР в закладах середньої та дошкільної освіти до 01 квітня 2020р.