Впровадження системи НАССР в загальноосвітніх закладах та дошкільних навчальних закладах Кривоозерського району

21 листопада 2019 в малій залі Врадіївського будинку культури проводилась нарада за участю начальника Управління  безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дергач І.Е. та представників Кривоозерського міжрайонного управління, директорів шкіл, дошкільних навчальних закладів, представників РДА, селищним головою, сільських голів, представників районного відділу освіти, головою районної ради. Обговорювались питання  щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах счистеми  НАССР  для забезпечення  якісного і безпечного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Миколаївська обласна адміністрація доручила відповідальним органам вжити заходів по впровадженню системи НАССР в закладах середньої та дошкільної освіти до 01 квітня 2020р.

Учасниками наради проводились дискусії про вжиття практичних заходів по забезпеченню дітей якісним і безпечним харчуванням . У директорів загальноосвітніх шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів виникало основне запитання куди звертатися за практичною допомогою щодо розробки документації по впровадженню системи аналізу небезпечних факторів  та контролю в критичних точках.

Кривозерським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області беручи до уваги висловлені учасниками наради побажання, будуть вживатися заходи по наданню практичної допомоги у формі навчань, консультацій. Планування і проведення послідуючих нарад будуть передбачати надання практичної допомоги в розробці системи НАССР і урахуванням побажань керівників закладів дошкільної та середньої освіти.