Впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР в закладах освіти Вознесенського району

22 листопада 2019 року в приміщенні Вознесенської районної державної лікарні ветеринарної медицини відбулася нарада з керівниками закладів освіти ОТГ, директорів ЗОШ та завідувачів ДНЗ Вознесенського району, загальною кількістю 12 чол., з питань впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР. Нараду провів начальник Вознесенського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Сєдінкін В. В.

На нараді були висвітлені питання:

  1. Про впровадження у закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).
  2. Щодо затвердження актів, які складаються за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин та проведення заходу державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР.
  3. Про доручення Прем’єр – міністра України від 25.10.2019 №37580/0/1-19 з питань безпечності харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

В ході проведення наради освітян було ознайомлено з довідниковим матеріалом впровадження системи НАССР. Також було звернено увагу присутніх на необхідності дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, забезпечення належної матеріально-технічної бази та впровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти.