Відеоселекторна нарада щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу СОVІD-19

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що 17 березня 2020р. в Миколаївській ОДА проведено відеоселекторну нараду щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу СОVІD-19. Керівникам організацій, підприємств, структурних підрозділів всіх форм власності були надані доручення щодо введення додаткових та посилення контролю за дотриманням існуючих заходів, спрямованих на запобігання поширенню СОVID-19.

За дорученням заступника голови Миколаївської ОДА управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області забезпечений постійний контроль за дотриманням суб’єктами централізованого постачання питної води нормативних актів щодо гарантії її якості, у тому числі за децентралізованими джерелами громадського користування. Встановлений контроль за своєчасною ліквідацією аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення з проведенням дезінфекції та промивки мереж водопостачання та місць витоків каналізації. Керівникам супермаркетів, ринків направлені пропозиції щодо проведення запобіжних заходів по профілактиці захворювань на коронавірус. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню гострою респіраторною інфекцією, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV з розповсюдженням інформаційних аркушів.

Водночас повідомляємо, що лише скоординована робота всіх служб дозволить мінімізувати ризик поширення інфекції на території області, а в разі її виявлення – оперативно відреагувати та локалізувати.