Проведення круглого столу з питань організації дитячого відпочинку в оздоровчих та відпочинкових закладах Миколаївської області

10.04.2019р. в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я в Департаменті  освіти та науки Миколаївської ОДА відбувся круглий стіл з питань організації дитячого відпочинку в оздоровчих та відпочинкових закладах Миколаївської області. В заході прийняли участь: начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Бурденко Л.А., заступник начальника Забалуєва О.С., начальник відділу санітарної охорони території Найдьонов Ю.Л., директор департаменту освіти та науки Миколаївської ОДА Удовиченко О.О., директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Єльчієва О.Р., начальник відділу з питань оздоровлення дітей Смоквіна М.М., заступник директора департаменту освіти і науки Сокульська Н.В.,  зав. Сектором з питань інклюзивної освіти, діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та інтернатних закладів Руденко Н.В.,  в.о директора ОДОЗ «Вітрила» Чонова Ю.С., директор оздоровчого центру «Орлятко» Могильов М.С.

В ході круглого столу обговорювались наступні питання:

  • Аналіз проведеного оздоровлення та відпочинку дітей за 2018 рік;
  • Актуальні проблемні питання щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Організація відпочинку в пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням.
  • Запропоновано порядок взаємодії при організації роботи з питань оздоровлення та відпочинку дітей між Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Департаментом освіти та науки Миколаївської ОДА, Департаментом соціального захисту населення Миколаївської ОДА та іншими установами, які відповідальні за оздоровлення та відпочинок дітей.