ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ РОБОТИ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ «MEGAPOLIS» ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

10 січня 2020 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби за адресою пр-т Центральний, 288, м. Миколаїв було проведено семінар навчання зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області з роботи в системі електронного документообігу «megapolis» в частині обміну документами в електронній формі через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).

Навчання було проведено провідними фахівцями відділу документального забезпечення управління організаційно-господарського забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Катериною Гончаренко та Юлією Дмитренко.

Семінар був пізнавальним та інформаційно насиченим для спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, адже містив багато практичної інформації. Надано відповіді на всі актуальні запитання спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Під час навчання було наголошено, що опрацювання документів через СЕВ ОВВ системи електронного документообігу є ціллю Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, а також рішення Уряду від 04.09.2019 для  стимулювання соціально-економічного розвитку держави.