В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області відбувся семінар-навчання з інспекторами відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарії управлінь Держпродспоживслужби в районах та м. Миколаєві

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області 03.02.2017 року фахівцями сектору правового забезпечення  проведено семінар-навчання на тему: «Про внесенні зміни до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

В семінарі прийняли участь спеціалісти відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарії управлінь Держпродспоживслужби в районах, м. Миколаєві та Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Під час семінару висвітлено зміни внесенні Законами України від 03.11.2016 року №1726-VIII та 1728-VIII в Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Крім зазначеного, обговорено проблемні питання державного нагляду та  провадження у справах про порушення законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

DSC_1061