В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено науково-практичний семінар «Епізоотична ситуація щодо емерджентних та інших, економічно значимих інфекційних хвороб тварин, птиці в Україні та світі: моніторинг, діагностика, профілактика, заходи боротьби».

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області 03.03.2017 року Національним науковим центром «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» (м. Харків) проведено спеціалізований науково-практичний семінар «Епізоотична ситуація щодо емерджентних та інших, економічно значимих інфекційних хвороб тварин, птиці в Україні та світі: моніторинг, діагностика, профілактика, заходи боротьби». В семінарі прийняли участь керівники та фахівці тваринницьких, птахівничих господарств, спеціалісти  Держпродспоживслужби області та Миколаївської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

DSC_1108

Провідні науковці Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» представили презентації стосовно наступних тем:

–         Науковий супровід та інноваційна складова ветеринарно-санітарних заходів в Україні.

–         Епізоотична ситуація щодо емерджентних та економічно значимих інфекційних хвороб птиці.

–         Система забезпечення епізоотичного благополуччя тваринництва  щодо особливо небезпечних та економічно значимих захворювань.

–         Науковий супровід проблем пневмоентеритів великої рогатої худоби.

–         Науковий супровід паразитарних проблем у ветеринарній медицині України.

DSC_1113