УВАГА! Шановні жителі м. Миколаєва! В мережі з’явилася вода, будьте уважні та обережні!!!

Внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України на багатьох територіях Миколаївської області виникла критична ситуація щодо забезпечення населення питною водою.  Особливо критична ситуація була в м. Миколаєві.

З метою забезпечення населення м. Миколаєва водопостачанням, Миколаївською військовою адміністрацією, органами місцевого самоврядування, за участі Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проводився активний пошук, аналіз альтернативних джерел водопостачання та оцінка якості води згідно вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10,

Через чотири тижні без водопостачання завдяки загальним зусиллям та кропіткій праці, в деякі райони Миколаєва почнуть подавати воду, але вона буде технічна та непридатна до вживання у якості питної.

Вживання такої води, може призвести до порушень роботи шлунково – кишкового тракту (симптоми: біль у животі, діарея, блювання та загальне погіршення самопочуття).

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що безпечною для вживання є вода, що відповідає вимогам «Про затвердження Державних санітарних норм та правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” ДСанПіНу 2.2.4-171-10.

Враховуючи вищезазначене, до отримання офіційної інформації від Миколаївської міської ради, МКП «Миколаївводоканал», що вода відповідає вимогам та придатна до споживання, рекомендовано вживати:

 

  • бутильовану воду,  фасовану виробником (таку воду можна придбати в магазинах, отримати в пунктах гуманітарної допомоги та інших);
  • воду з пунктів розливу питної води, питну воду з бюветів за наявності результатів дослідження води, що відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10.

Бережіть себе та своїх близьких та будьте здорові!