Увага!!! Cпалах гострої кишкової інфекції.

         

spalah

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про спалах гострої кишкової інфекції серед учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Перлина Кам’янця», який проходив19-21 листопада 2016 року у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. У фестивалі брали участь понад 1000 дітей з керівниками колективів з різних областей України.

За даними Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області станом на 22.11.2016р. зареєстровано 63 особи, що звернулись за медичною допомогою(55 дітей та 8 дорослих) із симптомами загальної слабкості, нудоти, блювоти, діареї, підвищення температури тіла. Встановлено попередній діагноз «Гостра кишкова інфекція». 44 особи відмовились від госпіталізації, а 19 осіб (3 дорослих та 16 дітей) 21.-22.11.2016р. були госпіталізовані  в інфекційне відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні. На сьогодні кількість постраждалих зросла до 109 осіб – 94 дитини та 15 дорослих.

Всі захворілі з 19 по 21 листопада 2016 року проживали та харчувались на двох базах готельно-ресторанного комплексу «Ксенія».

Враховуючи, що у фестивалі приймали участь діти  театрального колективу з м. Миколаєва , Головним  управлінням  Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Державною установою «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» активно виявлені контактні особи ( 13 дітей та 13 дорослих осіб), організований огляд їх лікарями ЦПМСД № 1,2, заплановано бактеріологічне обстеження на кишкову групу інфекцій.

З метою запобігання та недопущення в подальшому виникнення інфекційних захворювань  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області, за участю представників управління освіти Миколаївської міської ради 24.11.2016 року проведена нарада з керівниками творчих колективів та навчальних закладів м. Миколаєва,  відпрацьовані механізми взаємодії направленні на збереження здоров’я дітей.