Управління фітосанітарної безпеки запрошує взяти участь у семінарі

seminar

З метою покращення фітосанітарного стану місць вирощування вітчизняної сільськогосподарської продукції, підтримання її конкурентоспроможності; виконання фітосанітарних заходів країн партнерів України у міжнародній торгівлі, в тому числі і міжнародних договорів України у сфері карантину та захисту рослин (зокрема країн ЄЕС, ЄС, КНР та інших) та уникнення ризиків запровадження іноземними країнами тимчасових заборон щодо імпорту вітчизняної продукції, запрошуємо Вас взяти участь у семінарі:

“Фітосанітарний конроль, як інструмент торгівельної політики для формування спроможності національного бізнесу”

Семінар відбудеться 27.02.2018 року в корпусі №5 Миколаївського національного аграрного університету за адресою: м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе, 3 А. Реєстрація учасників семінару з 9:00 до 10:00.

Для підтвердження Вашої участі у семінарі просимо направити повідомлення з зазначенням контактної інформації представника, назви підприємства та займаної посади на електронну адресу zam@mdfi.gov.ua або факсом за тел.: (0512) 58-25-63 до 17:00 21.02.2018 року.

Сподіваємось на активну співпрацю у напрямку висвітлення та розв’язання актуальних питань застосування чинного законодавства у сфері фітосанітарії.

Управління фітосанітарної безпеки