Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проводить просвітницьку роботу в закладах освіти м. Миколаєва

22 вересня 2023 року в онлайн форматі відбулися зустрічі відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області із учнями Миколаївської гімназії №11.

Під час зустрічі, учнів ознайомлено з напрямками роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, наголошено на основні положення Закону України «Про захист прав споживачів», його актуальність. Розглядались такі питання, як:

– поняття «споживач», «продавець», «виробник», «виконавець»;

– нормативні акти, що закріплюють права споживачів;

– приклади порушення прав споживача;

– описання порядку дій споживача щодо захисту порушених прав;

– пояснення про права та обов’язки, якими наділено споживачів в Україні за законом;

– порядок здійснення захисту прав споживачів;

– переконання у необхідності дотримання законодавства.

Учням було надано інформативні посилання на офіційний сайт управління та Telegram-канал, інформацію для можливості отримання консультацій, а також практичні поради, щодо вирішення спірних питань, які виникають у разі порушення прав споживачів недобросовісними суб’єктами господарювання.