Участь у Міжнародному форумі «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри»

30 травня 2024 року на інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій в агропромисловому комплексі Миколаївського національного аграрного університету у рамках святкування Міжнародного Дня поля представники Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області взяли участь у міжнародному форумі «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри», який є важливою подією для аграрного сектору країни. Захід відвідав Заступник Голови Держпродспоживслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації – Сергій Захарін.

Голова Миколаївської військової адміністрації – Віталій Кім та перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації – Георгій Решетілов відкрили форум та привітали всіх присутніх з цією важливою для всієї області подією.

Метою заходу є обмін інформацією і досвідом, можливість професійного зростання та збагачення навиків, ознайомлення з новітніми технологіями в аграрній сфері. Відвідувачі мали змогу ознайомитись із 210 новими сортами зернових і гібридів технічних культур вітчизняної селекції та 30 сортами з країн Європейського Союзу, а також можливість побачити в роботі техніку, яка здатна значно підвищити ефективність сільськогосподарського виробництва.

Ця подія стала чудовою можливістю для аграріїв та науковців дізнатися про новітні досягнення у сфері селекції та за

стосування сучасних технологій у вирощуванні культур, ознайомитись з сучасною сільськогосподарською технікою відомих брендів.

Форум є важливим майданчиком для обміну досвідом та знаннями, налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними фахівцями аграрної галузі. Участь у заході дозволила учасникам отримати цінну інформацію про передові технології та інноваційні підходи, які допоможуть у відновленні та розвитку сільського господарства України в післявоєнний період.