У Миколаївській області тривають обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, ринків щодо дотримання проитиепідемічних вимог відповідно до постанов Головного державного санітарного лікаря України!!!!!!!!

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області сумісно з фахівцями ГУ Національної поліції з метою запобігання та протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 з 18 червня 2020р. проваодяться рейдові перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Миколаївької області, відповідно до постанов Головного державного санітарного лікаря України. Так, станом на 24.06.2020р. моніторинговими групами проведена перевірка  643 об’єкти, із них  закладів громадського харчування-171, встановлені порушення в  81 закладі, об’єктів торгівлі продовольчими товарами-236, порушення на 95 об’єктах, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами-161, виявлені порушення на 65 об’єктах, агропродовольчих ринків-75, порушення на 8 ринках. При виявленні порушень надаються пропозиції, рекомендації, проводиться роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання щодо дотримання протиепідемічних вимог.

В разі  грубих порушень та невиконання суб’єктами господарювання  протиепідемічних заходів   передбачена адміністративна відповідальність за статтею  44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.