Створення безпечного середовища в закладах освіти – запорука здоров’я дітей

З метою створення  безпечних умов перебування, навчання та виховання  дітей при організації освітнього процесу безпосередньо в закладах освіти, Первомайським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби 18 червня 2024 року проведена нарада з керівниками, медичними працівниками закладів освіти  Мигіївської сільської ради.

Під час наради були обговорені актуальні питання, щодо створення безпечних умов перебування дітей в закладах освіти:

  • основні вимоги приведення закладів в належний санітарно-технічний стан відповідно до вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти затвердженого наказом МОЗ №2205 від 25.09.2020 р.  та  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів затвердженого  наказом №234 від 24.03.2016р.;
  • організація якісного та безпечного харчування  у відповідності до вимог Постанови КМУ від 24 березня 2021 р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»;
  • забезпечення питною водою гарантованої якості відповідно до ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Також  під час наради були обговорені питання щодо проведення заходів спрямованих на  попередження  виникнення інфекційних спалахів, інфекційних захворювань та  харчових отруєнь.