Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено інформаційну лекцію для студентів Вищого професійного училища №21 міста Миколаєва
У межах просвітницької роботи фахівці Держпродспоживслужби в Миколаївській області провели інформаційну лекцію для студентів Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, спрямовану на підвищення рівня обізнаності молоді щодо шкоди паління електронних сигарет, систем нагрівання тютюну, а також щодо реклами вакансій та ролі Держпродспоживслужби.
Під час зустрічі спеціалісти детально розповіли про шкідливий вплив електронних сигарет і систем нагрівання тютюну. Особливу увагу було акцентовано на тому, що, попри активну комерційну рекламу та поширений міф про їх «безпечність», усі бездимні тютюнові та нікотиновмісні вироби містять токсичні речовини, які негативно впливають на дихальну систему, серцево-судинну діяльність і формують сильну нікотинову залежність. Студентам роз’яснили ризики для підлітків, зокрема вплив нікотину на розвиток мозку, когнітивні функції та здатність до концентрації.
Окремим блоком було розглянуто питання реклами вакансій, яка часто націлена саме на молодь. Фахівці пояснили, як розпізнати шахрайські пропозиції, які ознаки повинні насторожити, та куди звертатися у разі підозри на порушення.
Додатково студентам пояснили, що Держпродспоживслужба є установою, яка щоденно працює над захистом прав споживачів. Фахівці розповіли, що служба контролює безпечність харчових продуктів і товарів, стежить за тим, щоб інформація про них була правдивою, а реклама — чесною та недискримінаційною. Також підкреслили, що саме до Держпродспоживслужби можна звернутися у разі порушення прав споживача або виявлення небезпечної продукції.
Захід пройшов у відкритій та інтерактивній атмосфері, сприяв формуванню відповідального ставлення до власного здоров’я та підвищив рівень правової грамотності молоді.
-
10:27, 9 Серпня
Шановні колеги, працівники ветеринарної медицини!
-
10:25, 9 Серпня
-
06:07, 9 Серпня
Вітаємо з Днем будівельника!
-
18:24, 8 Серпня
ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИННИЙ РЕЖИМ ПО ПІВДЕННОАМЕРИКАНСЬКІЙ ТОМАТНІЙ МОЛІ
-
11:14, 8 Серпня
Сказ у тварин. Що варто знати власникам?
-
10:53, 8 Серпня
Кейтеринг у закладах освіти: основні вимоги до постачання готових страв
-
10:48, 8 Серпня
Неблагополучні пункти щодо заразних хвороб тварин на території Миколаївської області станом на 01.08.2026
-
11:08, 7 Серпня
Напередодні професійного свята відзначили працівників ветеринарної медицини Миколаївщини
-
10:20, 7 Серпня
Роз’яснення Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів (Постанова КМУ від 27 грудня 2019 р. № 1184)
-
11:24, 4 Серпня
Реалізація реформи шкільного харчування щодо виконання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів
