Щодо здійснення комісійного заходу контролю у Первомайському психоневрологічному інтернаті

Первомайським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області прийнято участь в комісійному обстеженні Первомайського психоневрологічного інтернату. Ініціатором заходу відповідно до «Типового положення про психоневрологічний інтернат», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016р № 957, був Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації. Метою заходу стало здійснення контролю в соціальному закладі за якістю харчування, соціально-побутовим і медичним обслуговуванням підопічних, вжиттям санітарно-гігієнічних, протиепідемічних (профілактичних) і протипожежних заходів та наданням вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

Спеціалістами відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини здійснено обстеження приміщень харчоблока, а саме облаштування місць зберігання первинної продукції та сировини, наявних умов приготування харчових продуктів та роздачі готових страв.

За результатами проведеного заходу на предмет дотримання чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів надано пропозиції щодо усунення невідповідностей керівництву закладу та проведено роз’яснюючу роботу з персоналом харчоблоку.