Щодо повідомлень стосовно порушення законодавства про харчові продукти

Нещодавно, на сторінках Миколаївських інтернетвидань, розміщено матеріали щодо виявлення, Головою Громадської організації «Союз споживачів України» Несміяновим Максимом, порушень законодавства про харчові продукти на харчоблоках ЗОШ І-Ш ст. № 40 м. Миколаїв та Миколаївська гімназії № 4, а саме: буряк столовий з ознаками плісняви та гниття, розробний інвентар, посуд в незадовільному стані та потребують заміни, обладнання потребує чищення та миття тощо.

На разі, державними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, згідно Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» здійснюються заходи державного контролю на  харчоблоках освітніх закладів міста Миколаєва.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області вкотре звертає увагу на таке.

Якщо вам стали відомі порушення законодавства про харчові продукти, зокрема на харчоблоках закладів загальної дошкільної освіти або загальної-середньої освіти то, для вжиття відповідних заходів реагування, Головне управління просить направляти письмові повідомлення на адресу: просп. Центральний, 288, м. Миколаїв т/факс (0512) 24-00-23, або надсилати інформацію на e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua. В повідомлені обов’язково зазначати назву та адресу місцезнаходження навчального закладу, перелік порушень, які стали Вам відомі, з додаванням підтверджуючих матеріалів (за наявності), прізвище, ім’я, по батькові та підпис автора звернення.