Щодо невідповідності харчових продуктів

На виконання ст. 20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє.

При здійсненні позапланового інспектування комунального освітнього закладу Кривоозерської ТГ Миколаївської області державними інспекторами Кривоозерського  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  відібрано зразки харчових продуктів в тому числі масла солодковершкового селянського «Домашнє» 72,8% жиру, виробник: ТОВ «ГРАНД-МОЛПРОДУКТ» Полтавська область, смт Чутове, вул. Заводська, 9 а, дата виробництва 31.08.2021, партія СМ2.

За результатами досліджень, проведених Миколаївською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, встановлено не відповідність зразка, вищезазначеного масла в масовій частці якого немолочного жиру в жировій фазі масла  83,6%. Даний продукт за фізико-хімічними показниками не відповідає вимогам ДСТУ 4399:2005.