Шановні жителі м. Миколаєва та Миколаївської області!

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в межах наданих повноважень, здійснює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби на території Миколаївської області, які передбачені постановами Кабінету міністрів України та  Головного державного санітарного лікаря України. Так, за період з 17.08.2020р. по 23.08.2020р. проведено 878 санітарно – епідеміологічних обстежень, з них закладів громадського харчування – 199, об’єктів торгівлі – 367, дитячих дошкільних закладів – 49 та інші. В ході обстежень виявлено 205 порушень, що складає 23,3%. Найбільше порушень виявлено в закладах громадського харчування.

Основними порушеннями, які виявленні при проведенні санепідобстежень : недотримання соціальної дистанції, відсутність засобів індивідуального захисту у відвідувачів та співробітників, відсутність запасу дез. засобів, відсутність антисептиків для відвідувачів.

 

За недотримання вимог протиепідемічних заходів з профілактики коронавірусної хвороби до адміністративної відповідальності притягнуто 87 осіб.

 

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення, погіршення епідемічної ситуації, основною причиною якої є недотримання карантинних вимог, Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області попереджає про необхідність дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я.

 

                       Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинам!!!