Семінар з питань реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області: начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, заступник начальника управління-начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду  05-06 червня  2024 року прийняли участь у навчальному семінарі з питань реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду,  який проходив на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

В ході семінару обговорено проблемні питання та надано рекомендації щодо застосування вимог законодавства, яке регулює державний ринковий нагляд. Досвідчені фахівці поділились з учасниками семінару фаховими знаннями та надали відповіді на найактуальніші питання у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.

Фахівці з усіх регіонів України обмінялись досвідом стосовно проведення відновлених планових заходів державного ринкового нагляду наступних видів продукції, а саме: побутових ламп неспрямованого випромінювання; низьковольтного електричного обладнання; обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної  сумісності.