Семінар–нарада щодо впровадження системи НАССР на території м. Южноукраїнська

26 листопада 2019 року о 15.00 год. в приміщенні
Южноукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області за уча
стю начальника  Арбузинського  міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  Сецько  О.В.  та  заступника  начальника управління,  начальника  відділу  безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Арбузинського  міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Паталашенко  Т. В. була проведена семінар-нарада на тему: «Щодо здійснення заходів державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР». На нараді були присутні  представники управління освіти, директори  загальноосвітніх шкіл та завідувачі  дошкільних навчальних закладів, медичний персонал та працівники харчоблоків шкіл на ДНЗ.

FILE100RECOR

Були висвітлені питання про безпечне харчування та додержання вимог Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про держаний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012  № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».

Головним питанням наради розглядалися вимоги щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, рекомендації про включення вимог законодавства про харчові продукти до тендерної документації під час проведення відкритих торгів щодо харчування у закладах і установах освіти. Розробка і впровадження НАССР – 12 логічних кроків, та програми – передумови НАССР.

FILE100RECOR