Реалізація масла вершкового

В засобах масової інформації були висвітлені факти виробництва масла вершкового підприємствами,  які припинили діяльність це: ПВП «Молокозавод-Карпати»,ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпром». За результатами перевірки  вищезазначеної інформації Держпродспоживслужбою було встановлено, що це стосується виключно фальсифікованого масла, на маркуванні якого зазначено виробництво потужностей ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод», розташованих за адресою вул. Заводська, 1, смт Шишаки Полтавської області, оскільки зазначені підприємства, за даними Держпродспоживслужби, у період з 01.03.2018 по 17.07.2018 виробництво цього продукту  за вказаними адресами не здійснювали.

З метою запобігання виникненню та зменшенню ризиків, що становлять харчові продукти, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі – Головне управління)  були проведені моніторингові обстеження закладів торгівлі та  агропродовольчих ринків.

В разі виявлення споживачами вищезазначеної продукції , просимо інформувати на гарячу лінію  Головного управління за тел.55-22-57 або в електронному вигляді за адресою:vetupravlinnia@ukr.net.