Щодо проведення семінару стосовно застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

3 квітня 2018 року о 1000 годині в приміщені Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області центральним апаратом Держпродспоживслужби було проведено семінар на тему: «Застосування законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів та ветеринарної медицини».

В семінарі прийняли участь 72 державних інспектори Головних управлінь Держпродспоживслужби в Миколаївській та Херсонській областях.

Семінар проводили заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – начальник управління державного контролю Держпродспоживслужби Білоус Микола Васильович та завідувач відділом гармонізації законодавства до міжнародних вимог та оцінки ризику ДНДІЛДВСЕ Крижановська Олена Григорівна.

На семінарі було розглянуто ключові аспекти Закон України «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA