Опрацювання проекту наказу з питань державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти

Відповідно до ч. 7 статті 18 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» державний контроль здійснюється компетентним органом та повинен здійснюватися із застосуванням актів державного контролю.

З метою реалізації норм Закону 11 лютого 2019 року в Держпродспоживслужбі відбулася узгоджувальна нарада щодо норм проекту наказу «Про затвердження форм акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин».

В склад робочої групи було залучено представників Головних управлінь Держпродспоживслужби в Волинській, Вінницькій, Київській, Миколаївській, Чернігівській, Запорізькій та Луганській областях. Від Миколаївської області прийняв участь начальника відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Гецнар І.М.