Декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства

o-vinigrade-1024x683

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. № 823 затверджено форму декларації відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції вимогам законодавства та порядок подання і її реєстрації (надалі – Порядок).

Відповідно вищевказаного Порядку суб’єкт господарювання для реєстрації декларації подає її до територіального органу Держпродспоживслужби за місцезнаходженням потужностей.

Декларація може бути подана за вибором суб’єкта господарювання як в електронній, так і паперовій формі.

Декларація в електронній формі подається територіальним органам Держпродспоживслужби через офіційні веб-сайти шляхом заповнення форми декларації, накладення на неї кваліфікованого електронного підпису особи, та додавання кваліфікованої електронної позначки часу.

Використання кваліфікованого електронного підпису здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

Електроні декларації реєструються в порядку черговості після перевірки дійсності кваліфікованого електронного підпису відповідно до вимог частини другої статті 18 Закону України “Про електронні довірчі послуги”, у тому числі за допомогою кваліфікованої електронної позначки часу.

Підтвердження з посиланням на зареєстровану декларацію надсилається суб’єкту господарювання.

Реєстрація декларацій здійснюється протягом 3-х робочих днів з моменту її надходження до Держпродспоживслужби.

Реєстрація декларації потужностей розташованих на території Миколаївської області здійснюється Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (пр. Центральний, 288,  м. Миколаїв).