Санітарний стан пляжів міста Миколаєва

Фахівцями Миколаївського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївський  28.07.-29.07.2021 року  проведені обстеження місць масового відпочинку на водних об’єктах міста Миколаєва в порядку санітарно-епідеміологічного нагляду щодо відповідності територій санітарним вимогам під час роботи у сезон. Місця для відпочинку на воді для населення міста визначені рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 28.04.2021 № 345:

  • рекреаційна зона «Намив», вул.Лазурна
  • зона відпочинку «Прибій», вул.Веселинівська,1/1
  • зона відпочинку «Чайка», між вул.Новобудівна та вул.Ольшанців
  • зона відпочинку «Стрілка», пр.Героїв України, 2\2

За результатами встановлено, що  усі території місць відпочинку населення утримуються у задовільному санітарному стані ‒ проводиться своєчасне прибирання, вивіз сміття,  території  пляжів «Стрілка», «Чайка», «Прибій».

В районі пляжів «Стрілка», «Чайка» ‒ функціонують душові, роздягальні, санітарні вузли, в які утримуються в задовільному санітарному стані, встановлені урни та контейнери для сміття, є тіньові навіси, обладнання для занять спортом та ігрове обладнання для дітей. Пляж «Чайка» ‒  найбільш  підготовлене місце для безпечного відпочинку. В приміщенні яхт-клубу обладнано та функціонує медичний пункт.

В районі пляжу «Прибій» проведено благоустрій території, встановлено рятувальний пост, прибирання території якісне, встановлені урни, контейнери для сміття, але на пляжі відсутні громадські вбиральні, душові, питний фонтанчик, роздягальні, тіньові навіси.

В районі зони «Намив» санітарні умови створені біля стаціонарних та тимчасових об’єктів роздрібної торгівлі та громадського харчування. Благоустрій іншої території проведено частково ‒ існують місця розростання очерету. Не працюють рятувальні пости.

Під час проведення обстеження фахівцями були відібрані проби річкової води та питної води з душових та питних фонтанчиків для проведення бактеріологічного лабораторного аналізу, за результатами якого встановлено, що бактеріологічні показники води відповідають нормам.