Розпочато проведення обстежень посівів ячменю

Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області розпочато проведення обстежень посівів ячменю, який планується експортувати до Китайської Народної Республіки.

Обстеження проводяться на виявлення регульованих шкідливих організмів та інших шкідливих організмів, що знаходяться під карантинним контролем Китайської Народної Республіки, також з метою встановлення статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від Tilletia controversa (карликова сажка пшениці).

Головні умови для експорту – це відсутність регульованих шкідливих організмів в посівах ячменю у вегетаційний період та їх відсутність у партії зерна безпосередньо перед відправленням до КНР.

Нагадуємо, що обстеження посівів ячменю проводиться від фази колосіння до фази молочної стиглості зерна.

Експортерам, які планують експортувати ячмінь 2024 року до Китайської Народної Республіки, заздалегідь потрібно подбати про вчасне виконання фітосанітарних вимог та проведення всіх необхідних фітосанітарних процедур. Для цього потрібно звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області зі заявами встановленого зразка та необхідним додатковим пакетом документів.