При Первомайській райдержадміністрації проведена нарада з керівниками закладів освіти району щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР

Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» передбачено обов’язкове впровадження системи НАССР з 20 вересня 2019 року в закладах громадського харчування при виробництві та обігу харчової продукції, у тому числі й на харчоблоках дитячих дошкільних начальних закладах. З цього приводу 22 листопада 2019 року у залі засідань Первомайської РДА проведено нараду з представниками сільських рад, керівниками загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів. На нараді розглянуто питання щодо необхідності впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) на харчоблоках освітніх закладів. Для більш детального ознайомлення з вимогами чинного законодавства про харчові продукти присутнім було надано довідкові матеріали, які можуть бути корисними під час розроблення Програм-передумов, заснованих на принципах НАССР.

Під час проведення заходу всі охочі мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

Представники Первомайського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області намагалися пояснити присутнім, що надважливо, щоб ця система дійсно працювала та була ефективною, а не була тільки на папері. Наявність на підприємстві діючої системи управління за безпечністю харчових продуктів НАССР — це надійне підтвердження того, що виробник забезпечує всі умови, які гарантують стабільний випуск якісної і безпечної продукції.