Проведення семінару з питань безпеки життєдіяльності дітей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA24 лютого на базі Миколаївського обласного будинку художньої творчості  відбувся семінар- нарада для посадових осіб навчальних закладів управління освіти Миколаївської міської ради, закладів освіти обласної комунальної власності.

Мета семінару – навчання та перевірка знань посадових осіб з питань безпеки життєдіяльності дітей.

В проведенні семінару,  разом з членами постійно діючих комісій з питань безпеки життєдіяльності, брала участь начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Забалуєва О.С.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Забалуєва О.С.  звернула увагу присутніх посадових осіб навчально-виховних закладів області і міста Миколаєва на важливість створення безпечних умов для перебування дітей, на створення умов, які б сприяли збереженню та зміцненню їх  здоров’я. Розповіла про основні вимоги до організації навчання, фізичного виховання, загартування, раціонального харчування. Акцентувала увагу присутніх  на важливості знання нормативно-правових актів чинного санітарного законодавства. Ознайомила учасників семінара-наради  із станом  інфекційної захворюваності  серед дітей організованих колективів міста та області, розповіла про санітарно-епідемічну ситуацію в Україні  протягом 2016-2017р.р