Проведення засідання круглого столу з питань водопостачання населених пунктів Степівської сільської ради

15 травня 2024 року фахівцями Миколаївського районного управління   Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області   (далі-управління)  проведено засідання круглого столу з  виконувачем обов’язків  голови Степівської сільської територіальної громади- секретарем сільради спеціалістом І категорії відділу житлово-комунального господарства та архітектури сільської ради із залученням суб’єктів господарювання що надають послуги з питного водопостачання.

Круглий стіл було організовано за ініціативою управління  для визначення пріоритетних завдань та обговорення проблемних питань у сфері питного водопостачання Степівської територіальної громади. В ході засідання також було обговорено хід виконання пропозицій, приписів, наданих фахівцями   управління за результатами позапланових перевірок з лабораторними дослідженнями, які були проведені у 2023 році.

Також з метою забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, відповідно до протоколу ТЕБ та НС Степівської сільської ради Миколаївської області № 1 від 05.02.2024 року фахівцями управління  взято участь в роботі комісії з проведення обстежень 18 об’єктів централізованого водопостачання  Степівської сільської ради. В зв’язку з відсутністю результатів виробничого контролю питної води  об’єктів водопостачання  Степівської територіальної громади, з метою збору інформації та визначення факторів, що можуть мати негативний вплив на здоров’я людини, в ході обстежень  проведено відбір 20 проб води централізованого водопостачання на санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники.

Робота управління  по контролю стану питного водопостачання триває.