Проведення семінар-наради з питань видачі ветеринарних документів

 

22 – 23 січня 2020 року управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведені семінар-наради з державними ветеринарними інспекторами та з офіційними ветеринарними лікарями щодо дотримання правил видачі ветеринарних документів та результати впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів.

Учасникам семінар-наради доведені вимоги щодо недопущення порушень при видачі ветеринарних документів передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 857 «Про затвердження Порядку видачі ветеринарних документів», наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.08.2014 № 288 «Про затвердження Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку», та ст. 32 Закону України «Про ветеринарну медицину».

Роз’яснено обов’язки державних ветеринарних інспекторів (адміністраторів районного та міського рівнів) щодо здійснення контролю за видачою ветеринарних документів через Єдиний державний реєстр ветеринарних документів.

Підведені підсумки щодо результатів впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів.