Проведена лекція на тему: «Організація проведення медичних оглядів працівників при наданні освітніх послуг. Стан сучасних нормативно – правових актів»

11.04.2019р. в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я в Управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведена лекція на тему організації проведення медичних оглядів працівників при наданні освітніх послуг. В заході прийняли участь: заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області Забалуєва О.С., начальник відділу санітарно – епідеміологічного нагляду та організації розслідувань спалахів Яценко І.А. , фахівці управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та представники  закладів освіти.

В ході лекції начальником відділу санітарно – епідеміологічного нагляду та організації розслідувань спалахів Яценко І.А. ,були висвітленні питання щодо сучасного стану нормативно – правових актів з питань організації проведення медичних оглядів в закладах освіти. Особлива увага приділялась питанням контролю медичних оглядів в межах чинного законодавства при проведенні планових та позапланових заходів дитячих закладів.