ПРО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ МИТНОГО КОНТРОЛЮ

1

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що  Кабінетом Міністрів України постановою від 22.11.2017 № 878 внесено  зміни до   постанови від    25.05.2016 № 364   «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно – епідеміологі -чного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю».  Відповідно до внесених змін, з 1 лютого цього року державний контроль товарів, що переміщуються через митний кордон України  здійснюється  виключно  за принципом «Єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації.

Санітарно-епідеміологічний контроль вантажів, що переміщуються через митний кордон України здійснюється відповідно до вимог постанов КМУ №1031 від 05.10.2011р. «Деякі питання здійснення державного контролю  товарів, що   переміщуються   через  митний  кордон  України»    та №1030 від 05.10.2011  «Деякі питання здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України»,  законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Перелік документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю, затверджено  наказом Міністерства фінансів України від 25.07.2016 № 657 «Про затвердження переліків даних, необхідних для функціонування   інформаційно – телекомунікаційної системи органів доходів і зборів».

У разі виникнення питань та для надання консультації звертатись до відділу санітарної охорони території Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за тел. 70-93-77