Про скасування карантину по африканській чумі свиней в селах Димівське та Баловне Новоодеського району.

Після виконання плану заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней на території с. Димівське та с. Баловне Новоодеського району, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоодеській райдержадміністрації (від 19.09.16 протокол № 23, від 22.09.16 протокол 24) знято карантин по африканській чумі свиней з території с. Димівське та с. Баловне. Також даними рішеннями введено карантині обмеження строком на 6 місяців, а саме:

– вивезення свиней та сировини, продуктів від їх забою за межі неблагополучних районів у межах області здійснюється за погодженням з Головним управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, а за межі області – з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;

– у карантинній зоні, у зоні захисту забороняються продаж свиней на ринках та закупівля господарствами свиней у населення.

– розміщення свиней, інших видів тварин та птиці, у приміщеннях, де мало місце захворювання на АЧС, дозволяється через 1 рік після зняття карантину, а розведення свиней в господарствах де не реєструвалося захворювання на АЧС, дозволяється через 6 місяців після зняття карантину.