Про роботу фахівців Первомайського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

04 липня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській районній військовій адміністрації під головуванням Юрченко О.А. першого заступника начальника Первомайської районної військової адміністрації – голови комісії. На порядку денному сказ тварин. З 02 травня 2023 року на території смт Врадіївка, Врадіївської т/г, Первомайського району, Миколаївської області та на  території прилеглих мисливських угідь ПОГ «Врадіївське МРГ» діяли карантинні обмеження, територія вважалася неблагополучною щодо сказу тварин (Протокол ДНПК при Первомайській РВА від 02.05.2023 № 5). З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та встановлення антирабічного захисту тварин в карантинній зоні проведено щеплення собак та котів проти сказу парентеральним методом, а також постійно проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо профілактики та недопущення сказу м’ясоїдних. Регулярно проводиться клінічний огляд тварин, з метою виявлення хворих і підозрілих у захворюванні, та щеплення собак та котів проти сказу м’ясоїдних.

 

За період з 28.06.2023 року по 07.07.2023 року вручено під підпис – 93 інформаційних листа операторам ринку. Проводяться рейди на агропродовольчих ринках «Первомайського району» серед операторів ринку з реалізації риби та рибопродуктів, а також з митою виявлення місць стихійної торгівлі. Реалізація живої риби здійснюється з водойм Кривоозерської ТГ та рибної продукції виробника ФОП Городнюк О.О. м. Первомайськ, Миколаївська обл., з продовольчої бази ФОП Максімова О.М. м. Первомайськ, походження сировини та рибної продукції від ТОВ «ТРАНСАТЛАНТІК ФІШ», м. Київ, ПП «РА-САН 200», м. Черкаси. Фізичними особами-підприємцями надаються на вимогу товаротранспортні накладні та декларації виробника на наявну сировину та рибну продукцію в асортименті.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує щодо небезпеки наслідків підтоплення» на – 10-ти сайтах; «Як запобігти  інфекційних захворювань та харчових отруєнь під час надзвичайних подій!» на 3 офіційних сайтах, «До уваги виробників та операторів ринку» про небезпеку від вживання риби яка може мати походження з Херсонської області і регіонів басейну річки Дніпро в результаті руйнації Каховської ГЕС на 5 офіційних сайтах.