Про результати позапланового засідання ДНПК: у Костянтинівській громаді знято карантинні обмеження по сказу

16 березня 2026 року у Костянтинівській ОТГ відбулось позапланове засідання ДНПК. Комісія розглянула питання про скасування карантину у селі Новопетрівське.

За час обмежень ветеринарною службою проведено облік тварин та щеплено понад 500 собак і котів. Здійснено дезінфекцію, нагляд та роз’яснювальну роботу серед населення. Нових випадків сказу серед тварин не зафіксовано.

Комісія ухвалила рішення про зняття карантинних обмежень з 16 березня 2026 року