Про підозру щодо захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)

1

26.07.2018 року до Вітовської районної державної лікарні ветеринарної медицини в телефонному режимі надійшло повідомлення про випадок захворювання свині у домогосподарстві гр. Решотко В.В., який мешкає за адресою с. Лимани, вул. Садова, 15.

Після прибуття до домогосподарства гр. Решотко В.В. о 1800 год. 26.07.2018 року спеціалістів Вітовської районної державної лікарні ветеринарної медицини та начальника Вітовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Горового П.Ю. проведено епізоотичне обстеження та встановлено наступне.

На момент перевірки 26.07.2018 року в господарстві зафіксовано загибель захворілої свині віком 10 місяців.

При патологічному розтині свині встановлені ознаки притаманні при виявленні африканської чуми свиней.

О 2200 год. 26.07.2018 року відібраний патологічний (біологічний) матеріал (селезінка, серце, нирки, підщелепові та мезентеріальні лімфовузли) направлено до Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби м. Дніпро.

Відповідно до звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби м. Дніпро про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу в туші свині, що належала гр. Решотко В.В. не виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.