Права споживача в Україні.

Знання Ваших прав –  Ваша сила!

   15 травня 2017 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області була прийнята участь у відкритому виховному заході на тему «Права споживачів в Україні», який проходив Мішково-Погорілівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради.

2017515141456

   Тему заходу обрано не випадково, адже кожен громадян України за своє життя укладає величезну кількість договорів, де він виступає як споживач, а обсяг порушень прав споживачів в державі давно перевищує небезпечні межі. З огляду на це, учні були ознайомлені з основними правами споживачів в Україні, способами і формами їх захисту, законодавством, що регулює означені права.

20175151413172017515141328

     Окрім цього, для кращого розуміння матеріалу, кожне питання було проілюстроване ситуаційними завданнями, були надані слушні поради, які допоможуть старшокласникам бути захищеними від свавілля виробників, продавців та інших учасників ринку в державі, дадуть можливість відчути себе впевнено в сучасних ринкових умовах.