ПОВІДОМЛЕННЯ СИСТЕМИ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ НЕАВТОРИЗОВАНОЇ СУБСТАНЦІЇ TADALAFIL В ХАРЧОВІЙ ДОБАВЦІ, ЩО ЕКСПОРТУЄТЬСЯ З МАЛАЗІЇ

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 09.05.2019 №2019.1202- fup7 стосовно виявлення неавторизованої субстанції Tadalafil в харчовій добавці з Малазії, що імпортувалась через Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії (імпортер Import/Export Energy Compani Ltd) до окремих держав – членів ЄС та до України.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: пр-т Центральний, 288, м. Миколаїв, 54003, т/факс 24-00-23 та e-mail: vetupravlinnia@ukr.net, insp_oblvet.mk@ukr.net.