Повідомлення RASFF стосовно підозри на спалах харчового отруєння м’ясом свинини, експортованого з Нідерландів

До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF від 04.02.2019 № 2018.3332-fur 168 стосовно підозри на спалах харчового отруєння м’ясом свинини, експортованого з Нідерландів (виробник J. GosschalkenZn. B. V. (EG 29); імпортер FBOProfoodNetherlandsBV) до окремих держав-членів ЄС, і в тому числі до України – ТОВ «ВЕСТ ВУДСТОК» (вул. Кульпарківська, 93-а, м. Львів, 79021).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: пр-т Центральний, 288, м. Миколаїв, 54003, т/факс 24-00-23 та e-mail: vetupravlinnia@ukr.net, insp_oblvet.mk@ukr.net.